Granīta materiāli

Granītu kā celtniecības materiālu lieto kopš seniem laikiem. Tas ir viens no visvecākajiem un cietākajiem pieejamiem celtniecības materiāliem, kas pastāvēs ilgāk nekā pati ēka, kurā tas ir uzstādīts. Granīts šodien ir kļuvis par izvēles materiālu mājām un ofisiem, jo tas saglabā ilgstošu skaistumu. Sintētiskos celtniecības materiālus nevar salīdzināt ar granīta eleganci un dabiskumu.

Izstrādājumi, kas izgatavoti no granīta, laikam ejot, nezaudē savu vērtību, bet tie palielina īpašuma vērtību. Pulētas granīta virsmas dziļums izskatās gandrīz trīs dimensionāls, šādu vizuālu efektu nevar piedāvāt sintētiskie materiāli. Granīta virsmām ir spēja atstarot gaismu. Lai arī kāda būtu granīta gala apstrāde, tas rada tūlītēju elegances iespaidu.

Granītu bieži izmanto kā izejmateriālu, no kura izgatavo virtuves virsmas, bāra letes, vannasistabas virsmas, palodzes, kamīnu apdares, grillu virsmas, ēku fasādes, grīdu segumus, pakāpienus, kāpnes, kā arī citus izstrādājumus.

Mēs varam izgatavot Jums nepieciešamos granīta izstrādājums no dažāda veida un biezuma granīta materiāliem.

Swedish black Shanxi black Karelia black AuroraIndian aurora Vanga Tanbrown G654 G603 Kuru_grey Tianshan red Wave green Multicolor China Amadeus Blue pearl Baltic brown Baltic green Baltic blue Olive green Rosso Balmoral