Akmens virtuves virsmas

Akmens virtuves virsmas no granīta – mūžīgs skaistums ar praktiskām īpašībām, kas katrai virtuvei pievienos individuālu kvalitāti un stila pieskārienu. Tā īpatnējais un atspulgam līdzīgais pulējums arī nodrošina ilgstošu un izturīgu virsmu. Uz granīta virsmas bez raizēm var likt karstas pannas, nebaidoties, ka akmens virsma varētu tikt sabojāta. Lielāko daļu mājas nažus var izmantot, lai grieztu tieši uz granīta virsmas gaļu vai dārzeņus. Granīts ir higiēnisks materiāls, kas ir ideāli piemērots ēdiena gatavošanai. Ja pareizi kopsiet granīta virsmu, tad tajā neveidosies nekādi traipu nospiedumi.

Granīta spilgtā un dabīgā krāsu palete un gandrīz  dimanta cietības virsma padara to par ideālu materiālu, no kā izgatavot virtuves virsmas.

  • Granīts ir noturīgs pret karstumu, skrāpējumiem un traipiem
  • Pasargā no pelējuma
  • Piedāvā plašu granīta veidu variāciju ar dažādiem dzīslojumiem, dabīgiem zīmējumiem, plūstošām līnijām

Viens no granīta virsmu vizuālajiem plusiem ir tāds, ka uz tām ir apbrīnojami skatīties. Eleganci, ko piedāvā granīts, ir grūti salīdzināt ar kādu citu materiālu.

Katra granīta plāksne satur unikālus kristālus un dažādu krāsu variācijas. Granīts nekad nemaina krāsu, tas nezaudē savu mirdzumu, laikam ejot. Tā kā granīts ir dabīgs akmens, tad nav divu identisku granīta virsmu, šis faktors cilvēkiem liekas pievilcīgs.

Granīts, kuru izmanto virsmu izgatavošanā, tiek iegūts dažādās pasaules vietās, tai skaitā Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Krievijā, Indijā, Ķīnā.

Vēl viena lieliska granīta īpašība ir tā noturība pret ūdeni. Citiem vārdiem sakot, ja Jums gadās izliet ūdeni vai jebkādu citu šķidrumu uz virsmas, tad nav risks, ka ūdens iesūksies virsmā un nodarīs tai bojājumus.

Starp citām granīta virtuves virsmu priekšrocībām, var īpaši izcelt granīta augsto noturību pret karstumu.  Tātad, ja plānojat uzstādīt granīta virsmu savā virtuvē, varat aizmirst par satraukumu, ka nav kur nolikt karstu pannu.

Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma Akmens virtuves virsma